Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pár slov k ochráncům

24. 10. 2007

Kdo jsou ochránci?

Ochránci jsou bytosti které stráží každý náš krok. Už v momentě narození máme minimálně jednoho ochránce, ale častokrát i víc. Ale bylo by mylné podlehnout dojmu "jednou je mám, navždy je mám..." záleží i na našem chování, protože je řada věcí, která je s ochránci neslučitelná. Ochránci své chráněnce milují nadevše, ale nehodlají přihlížet tomu, jak se jejich chráněnec či chráněnka tvrdohlavě řítí proti proudu řeky. V takovém případě pošlou člověku do cesty lekci, upozornění, která má vést  k uvědomění si toho, že se snažíte plout proti proudu. Samozřejmě že jednou z věcí, která spolehlivě od vás ochránce odvrátí je sáhnutí na život.... a to pozor i nenarozenému dítěti... To je ale zároveň jediné provinění, které jsou schopni prominout, pokud se vroucně omluvíte duši toho nenarozeného dítěte a případně se vám narodí později.

Jak je poznáte

Ochránci se vám po celý váš život nemusejí dát poznat, je zbytečné chtít znát jejich jména... Pokud se vám budou chtít dát poznat, udělají to ve snu anebo při případné komunikaci. Ochránci totiž velmi rádi komunikují s těmi, které chrání, dokážou poradit lépe než kdokoliv jiný. Milují své chráněnce láskou bezpodmínečnou - ano, takovou láskou, které leckdo není vůči sobě ani schopen a proto radí jenom to nejlepší. Spíš než kartářek se naučte ptát vlastních ochránců...

Kdo tedy doopravdy ochránci jsou?

Kdo se může ochráncem stát?

A teď k tomu, kdo ochránci jsou a nebo kdo se jimi může stát. Ochránci jsou bytosti z vyšších sfér, většinou mající k nám nějakou vazbu z minula. Též se jím ale také může stát někdo, kdo odešel předčasně - ukázkovým případem je otec, který zemřel např. při nehodě  a nechal tu po sobě malé děťátko. Ve chvíli, kdy se otec sám smíří s tím, že už není součástí hmotného světa a absolvuje svůj soud, má děcko o ochránce víc.... Také to ale může být např. zemřelý prarodič, vůči děcku které přišlo na svět  krátce po jeho smrti.

Jakým způsobem se můžete s ochránci zkontaktovat?

Možná teď máte v sobě jeden veliký otazník: Jak se s ochránci zkontaktovat? Nejlépe při večerní meditaci. Samozřejmě neopomenout bublinu, pro jistotu... Pokud při této meditaci usnete, nevadí, je pravděpodobnost že se vám o nich bude zdát. Časem si určitě najdete nějaký rituálek, kterým je zkontaktujete i během dne, kdy budete potřebovat poradit.

Jak je možné, že přestože máte ochránce, tak vás stíhá jedna patálie za druhou?

Možná vás teď napadlo: "Jak je možné, že když mám ochránce, tak mě stíhá smůla?" Naprosto vaší otázce rozumím, ale musím vás vyvést z omylu. To že máte ochránce, ještě neznamená, že půjdete životem po dlážděné cestičce, sypané růžovým okvětím. Naopak, ochránci vám do cesty posílají nejrůznější lekce a zkoušky, ale jen do doby, než do vaší "žákajdy" mohou napsat "prospěl/a" případně "poučil/a se" Pak už se vám tato lekce či zkouška opakovat nebude.  Možná teď začínáte chápat, proč neustále narážíte na stejný typ partnera, nejste spokojeni v práci.... Možná se se teď někdo na ochránce rozhorluje, proč ho v tom nechávají takhle plácat, ale věřte, že vše má svůj smysl. Zcela padnout vás ochránci nenechají... Maximálně na chvíli, ale pak vám pomohou vstát a oprášit si kolena abyste mohli jít dál.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav

(KYTIČKA, 31. 10. 2007 15:01)

Orianko,moc Tě zdravím. Hezké čtení, takové nadlehčené a příjemné. A přitom pravdivě. Je fajn,že jsi.

KYTIČKA